tenis point

Novinky

28.1.2019 V pondělí 28.1. byla pro veřejnost otevřena nová funkční tělocvična.

7.1.2019 Po 10 měsících od zahájení výstvaby byla otevřena nová provozní budova Tenisového areálu LTC 2005.

1.10.2018 Trenérský tým LTC Modřany 2005 posílili David Šodek a Josef Kocur. Těšíme se na spolupráci!

1.6.2018 Novým klubovým trenérem se stal Vít Štursa.

1.11.2017 Novými posilami trenérského týmu LTC Modřany 2005 se stali Petr Novák a Martin Starec.

tenis point

naše služby

Nová tělocvična je otevřena!

28.1.2019 | naše služby | Jan Zlesák

V pondělí 28.1.2019 byla otevřena nová tělocvična v 1.patře provozní budovy.

V souvislosti s jejím otevřením si Vám dovolujeme nabídnout nové služby.

 

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ

Přijďte si sami vyzkoušet naší nově otevřenou tělocvičnu a zacvičit si dle Vašeho přání. K dispozici Vám je celá řada cvičebních pomůcek od žíněnek přes činky, kettlebelly, TRX konstrukci a mnoho dalších. Kapacita tělocvičny je omezena na 4 cvičící osoby, máte proto jistotu, že se Vám vždy bude cvičit komfortně a pro své cvičení budete mít prostor. Rezervaci si můžete udělat sami prostřednictvím rezervačního systému či naší recepce. Podmínkou vstupu do tělocvičny je zcela čistá obuv nezanechávající jakékoliv stopy.

CENA ZA VSTUP DO TĚLOCVIČNY: 120,- Kč na 60 minut (55 minut + 5 minut úklid pomůcek)

 

CVIČENÍ S TRENÉREM

Našim klientům nabízíme možnost individuálních kondičních tréninků s osobními trenéry. Jsme schopni uspokojit nejrůznější individuální potřeby a přání klientů - může se jednat o trénink zaměřený na prevenci zdravotních problémů, redukci váhy či zvýšení úrovně kondice a vlastní výkonnosti. Jsme samozřejmě připraveni nabídnout specifickou individuální kondiční přípravu pro hráče tenisu i pro ostatní sportovce, stejně jako nabídnout první kondiční tréninky zájemcům, kteří se sportu pravidelně nevěnují. Kromě kondičních tréninků nabízíme i poradenství v oblasti výživy a životosprávy.

Tým trenérů je tvořen zkušenými, vzdělanými a profesionálními trenéry, kteří jsou připraveni se Vám plně věnovat. V případě Vašeho zájmu o trénink s našimi kondičními trenéry prosím kontaktujte recepci areálu či zašlete e-mail na adresu info@ltc2005.cz

Kondiční trenéři LTC Modřany 2005:

Nicole Dostálová       Mgr. Roman Juřík     Mgr. Karel Nykl

                 

 

Více informací o kondičních trenérech naleznete  v sekci naše služby - fitness - trénink s trenérem

CENA KONDIČNÍHO TRÉNINKU S TRENÉREM: 470,- Kč za individuální trénink, 270,- Kč za trénink ve dvojici, 190,- Kč za trénink ve trojici + cena vstupu do tělocvičny. Trénink trvá 55 minut + 5 minut na úklid pomůcek.

 

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové kondiční lekce jsou alternativou k individuálnímu cvičení s trenéry. Za příznivou cenu získáte skvělý trénink v příjemné atmosféře skupiny, jejíž maximální velikost je 10 osob. V současné době nabízíme tyto skupinové lekce:

Středa 18:00 - 19:00 - PROBLÉMOVÉ PARTIE PRO ŽENY s Nicole Dostálovou

Problémové partie je  lekce složená z dynamického zahřátí a následného účinného posilování, které je zaměřené hlavně na tvarování a zpevnění problémových partií žen. Čeká vás lehké aerobní zahřátí na hudbu, které nastartuje spalování přebytečných tuků. Následně se zapotíme při účinných posilovací cvicích, které vytvarují vaše bříška a zadek.

Středa 19:00 - 20:00 - KONDIČNÍ CORE s Nicole Dostálovou

Jedná se o intenzivní kruhový trénink, který zvýší vaši psychickou i fyzickou odolnost. Během lekce se můžete těšit na kombinaci cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost.Bude vás to bolet a budete se hodně potit, ale stojí to za to.

Čtvrtek 10:00 - 11:00 - FUNKČNÍ TRÉNINK s Romanem Juříkem

Funkční trénink je cvičení zapojující celé tělo a jeho jednotlivé svaly díky komplexním, ale i izolovaným pohybům. Tento typ cvičení je vhodný prakticky pro každého, protože napomáhá rozvíjet sílu, rychlost, obratnost, ale i vytrvalost a flexibilitu. Jedná se o dokonale všestranné cvičení, které vám pomůže dosáhnout vytyčených cílů. Jednotlivé cviky vám pomohou zpevnit a vytvarovat postavu, zbaví vás bolesti a navíc získáte skvělou kondici. K jeho zpestření a zintenzivnění se používají nejrůznější pomůcky a vybavení.

Čtvrtek 19:00 - 20:00 - KRUHOVÝ TRÉNINK s Karlem Nyklem

Energeticky náročný intervalový trénink na zlepšení celkové kondice, rozvoj všech sval.skupin, zlepšení kardiovaskulárního systému pravidelným střídáním stanovišť (cvičení) a odpočinku.

Pátek 10:00 - 11:00 - CVIČENÍ S BALANČNÍMI POMŮCKAMI s Karlem Nyklem

Komplexní i lokální posilovací a zpevňovací cvičení za použití moderních pomůcek zajišťující nestabilní polohy a tím posílení zejména hlubokého stabilizačního systému. 

 

Účast na skupinových lekcích si můžete rezervovat prostřednictvím rezervačního systému či recepce. Lekce bude otevřena i v případě jediného cvičícího klienta!

CENA ZA ÚČAST NA SKUPINOVÉ LEKCI: 140,- Kč (zahrnuje cenu trenéra i vstup do tělocvičny), lekce trvá 55 minut + 5 minut na úklid pomůcek

 

INDIVIDUÁLNÍ VSTUPY I SKUPINOVÉ LEKCE LZE HRADIT MULTISPORT KARTOU I POUKÁZKAMI ČI OBJEDNÁVKAMI BENEFIT PLUS!!!

Nejsou naplánovány žádné akce.